Nabídka služeb

Hotel s celoročním provozem, který je zaměřený na cyklisty,lyžaře,rodiny s dětmi, ale i na odpočinek uprostřed Jesenické přírody s návštěvou místních lázní a relaxačních center. 

Finská sauna

Finská sauna

Součástí wellness je finská sauna pro 10 osob, vybavená kamny HARVIA, s možností polévání lávových kamenů. Požitek ze saunování Vám zcela jistě umocní relaxační hudba a samostatná místnost s ochlazovací kádí, doplněná sprchou pro méně odvážné návštěvníky. Na chvíle odpočinku slouží relaxační místnost s lehátky. Ceník Vstup do sauny: 250,- Kč/osoba/1 hod. (minimální obsazenost 2 ... (více)

Firemní akce a školení Jeseníky

Firemní akce a školení Jeseníky

Uspořádejte u nás školení pro své zaměstnance nebo teambuilding. Hotel Starý Mlýn se nachází v klidné lokalitě, kde načerpáte potřebnou energii a zároveň se tu nabízí nespočet aktivit v kterémkoliv ročním období. Cyklistika, lyžování, běžky a nebo horská turistika - tohle vše se dá v Jeseníkách podniknout jako součást teambuildingu. Využít také můžete hotelových wellness služeb. So ... (více)

Narozeninové oslavy, smuteční hostiny

Narozeninové oslavy, smuteční hostiny

V prostorách hotelu jsme připraveni poskytnout Vám maximální servis při organizaci a realizaci narozeninových a rodinných oslav. K dispozici máte tuto kapacitu restaurace 40 - 60 osob hospůdka 30 osob zahradní terasa s pergolou a grilem 190 osob uzavřená rozlehlá zahrada s dětským hřištěm Společně navrhneme nápojové a jídelní menu, tak aby Váše představy byly ... (více)

Svatba Jeseníky

Svatba Jeseníky

Zažijte svůj jedinečný svatební den v srdci Jeseníků - v horském hotelu Starý Mlýn. kapacita restaurace 40 - 60 osob rozlehlá zahrada s možností konání obřadu sestavení svatebního menu na míru v případě hezkého počasí k dispozici pergola s grilem novomanželský apartmán kapacita ubytování 36 osob dětské hřiště parkování

Zahrada jako stvořená pro vaše děti

Zahrada jako stvořená pro vaše děti

V hotelu Starý Mlýn se myslí i na nejmenší hosty a na jejich zábavu. Součástí hotelového areálu je rozlehlá oplocená zahrada s dětským hřištěm, kde se nachází trampolína, pískoviště se slunečníkem, dřevěný hrad a skluzavka. Vaše děti si užijí spoustu zábavy a vy můžete relaxovat po dlouhém dni, nebo si v klidu vychutnat gastronomickou specialitu a Váš oblíbený nápoj. ... (více)

Cyklohotel STARÝ MLÝN v Jeseníku hodnocení